На цьому курсі ви познайомитеся з SRM системою Salesforce. На курсі будуть викладені базові поняття та знання, що необхідні для створення Org і розробки власної бізнес логіки на базисі Salesforce.
Окрім базових речей, на курсі будуть викладені більш поглиблені матеріали як для Salesforce Admin, так і для Salesforce Developer, відповідно до обраної студентом групи.
На цьому курсі Ви ознайомитеся з основами STL.
Після закінчення курсу Ви зможете працювати з контейнерами(containers) STL: list, vector, string, array;
ітераторами (iterator), та використовувати алгоритми(algorithm) sort(), erase(), fill() та інші.
Цей курс має навчити користуватися основними можливостями програми Altium Designer.
Цей курс навчить ваc мови програмування, а також розширить інформаційне поле іншою інформацією.
Цей курс розповідає про особливості програмування на мові Common Lisp
У цій частині ми познайомимося з основами HTML та CSS.
Цей курс розповідає про базові аспекти мови Kotlin, що дозволить використовувати її у подальшому, наприклад, для створення додатків під Android. В курсі ідеться мова про такі базові та загальні речі, як умови та цикли, так і речі, що притаманні саме мові Kotlin, такі як спеціальні класи мови, функції зони видимості. Розглянуто базові методи функціонального програмування мовою.
Даний курс спеціалізується на операційній системі Android, а саме на розробці додатків для неї. Він включає завдання та матеріали для поглибленого вивчення даної теми. Програмування відбувається на мові Java.
Метою даного курсу є ознайомлення з Javascript-фреймворком Vue JS
Курс, присвячений основам мови C# та створенню десктопних застосунків цією мовою за допою технології створення візуальних інтерфейсів Windows Forms.